گروه میزبانی میهن داده  با هدف ارائه سرویس های میزبانی وب، ثبت دامنه و طراحی و بهینه سازی وب سایت آغاز به کار نمود و با گذشت زمان با تغییر نگرش به آینده و با بهره گیری از تجربیات سالیان گذشته نهایت تلاش خود را در ارائه بهترین سرویس به کاربران گرامی خود دارد.متخصصین با تجربه میهن داده با تخصص و تجربه در زمینه صنعت و میزبانی وب، همواره رضایت مشتری را یکی از اصول پابرجا می داند و با کمال افتخار شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی می نمایند.میهن داده بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت کاربران گرامی و ارائه امکانات براساس آخرین فناوری های ممکن می باشد.سرورهای این شرکت از جدیدترین سیستم های سخت افزاری استفاده می کنند تا در کنار بروزترین نسخه های نرم افزاری مدیریت داده و فضا، ارائه کننده بهترین بازده کاری برای کاربران می باشند. سعی ما در میهن داده ارائه پشتیبانی مطلوب جهت جلب کاربران گرامی می باشد که دستیابی به این موفقیت تنها به تلاش و پشتکار گروه پایان نمی یابد بلکه ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما کاربران گرامی که در واقع سرمایه اصلی ما محسوب می شوید راه گشای ما در ارائه خدمات بهتر می باشد.

چرا میهن داده را به عنوان میزبانی مطمئن انتخاب کنیم؟

  • پاسخگویی و پشتیبانی مناسب

پشتیبانی میهن داده به صورت ۲۴ ساعته از طریق تیکت و تماس تلفنی مقدور است. پشتیبانی در روزهای جمعه و تعطیل نیز توسط کارشناسان انجام می شود.

  • تیم فنی با تجربه

در میهن داده از کارشناسان فنی با تجربه استفاده می شود و شما می توانید مشکلات میزبانی خود را با آنها در میان بگذارید.

  • گارانتی بازگشت وجه

میهن داده به سرویس های خود اطمینان کامل دارد از این رو ۷ روز امکان بازگشت وجه در کلیه پلان های هاستینگ وجود دارد که در صورت عدم رضایت طبق قوانین آسمان هاست و تجارت الکترونیک بازگشت انجام می شود.

  • آپتایم بالای ۹۹%

کلیه سرورهای هاستینگ میهن داده دارای آپتایم بالای ۹۹% هستند.

  • استفاده از دیتاسنتر های معتبر

میهن داده از دیتاسنترهای معتبر دنیا سرویس های خود را ارائه می کند همچنین امکان تحریم های خارجی از این دیتاسنترها وجود ندارد.

  • امنیت داده

از آنجایی که در کار میزبانی وب امنیت جایگاه ویژه ای دارد میهن داده با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز و بروز رسانی سرویس ها نهایت تلاش خود را دارد که مکان امنی برای کاربران خود فراهم نماید.